Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Këllëf Canon DCC-1830 për PowerShot G1X Mark III, i zi

Kodi i produktit:
228722
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4549292119237
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PowerShot G1 X Mark III
I përdorshëm me markat:
Canon

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,920 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja Canon DCC-1830 është dizajnuar posaçërisht për kamerën Canon PowerShot G1X Mark III, dhe e mbron atë nga papastërtitë, gërvishjet apo dëmtimet tjera. Ajo është bërë prek lëkure dhe ka një rrip praktik për bartje të lehtë. Me këtë mbrojtëse ju gjithmonë do ta keni kamerën tuaj të sigurtë dhe pranë jushë që të mos humbisni asnjë shancë për një fotografi të përsosur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4549292119237
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PowerShot G1 X Mark III
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi:
3074C001
Lansuar:
12. 1. 2018
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE