Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbrojtëse Canon DCC-1830 për PowerShot G1X Mark III, e zezë

Kodi i produktit:
228722
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4549292119237
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PowerShot G1 X Mark III
I përdorshëm me markat:
Canon

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,450 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja Canon DCC-1830 është dizajnuar posaçërisht për kamerën Canon PowerShot G1X Mark III, dhe e mbron atë nga papastërtitë, gërvishjet apo dëmtimet tjera. Ajo është bërë prej lëkure dhe ka një rrip praktik për bartje të lehtë. Me këtë mbrojtëse ju gjithmonë do ta keni kamerën tuaj të sigurtë dhe pranë jush që të mos humbisni asnjë rast për një fotografi të përsosur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4549292119237
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PowerShot G1 X Mark III
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi:
3074C001
Lansuar:
12. 1. 2018
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE