Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Këllëf Canon DCC-1500 për PowerShot SX210

Kodi i produktit:
74010
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
8714574549088
Kodi i prodhuesit:
0032X600AA
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Canon

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,020 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon DCC-1500 është një këllëf i butë dhe i përshtatshme për një numër të fotoapratëve nga seritë e PowerShots. Si do që të jetë, ky këllëf është i dizajnuar veçanërisht për Canon PowerShot SX210. Ka dizajn me stil dhe kompakt. Për rehati gjatë bartjes produkti mund të vendoset në rrip të pantallonave apo t'i ngjitet rripi anash për ta bartur në krah.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
8714574549088
Kodi i prodhuesit:
0032X600AA
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE