Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbrojtëse Sony për Sony RX0, rezistente ndaj ujit

Kodi i produktit:
226153
Dimensionet e jashtme:
99,2 x 71,5 x 62,8
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
I përdorshëm me:
Sony RX0
I përdorshëm me markat:
Sony
Kodi i prodhuesit:
MPKHSR1.SYH

Si të porosisim në Gjirafa50?

130,170 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania me renome botërore Sony ju sjell mbrojtësen rezistente ndaj ujit që është zgjdhja ideale për të siguruar kamerën tuaj në çdo aventurë tuajen. Mbrojtësja është krijuar nga alumini që ofron rezistencë deri në 100 metra thellësi, arrinë të mbroj kamerën nga goditjet apo impakti dhe nuk e pengon përdorimin e plotë të kamerës tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
99,2 x 71,5 x 62,8
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
I përdorshëm me:
Sony RX0
I përdorshëm me markat:
Sony
Kodi i prodhuesit:
MPKHSR1.SYH
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Mbrojtëse Sony për Sony RX0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE