Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbrojtëse Canon DCC-1880 për PowerShot G7X Mark II

Kodi i produktit:
226939
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
8714574637396
I përdorshëm me:
Canon PowerShot G7X Mark II
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
0042X095

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
8714574637396
I përdorshëm me:
Canon PowerShot G7X Mark II
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
0042X095
Lansuar:
28. 11. 2017
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Mbrojtëse Canon DCC-1880 për PowerShot G7X Mark II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE