Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështetës kamerash JOBY GorillaPod 500, me kokë, 0.5kg

Kodi i produktit:
222961
EAN:
8170240151694
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01502
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
0.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5,410 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky trekëmbësh kompakt i kamerës përmban fleksibilitet të lartë, në sajë të segmenteve të gomës. Pesha e tripodit është vetëm 79 gram dhe kapaciteti i tij mbajtës është 500 gram. Është trekëmbëshi i dytë më i vogël i 6 madhësive të serisë së re GorillaPod. Trepodi ka një montim shumë të shpejtë të kamerës, në sajë të sipërfaqes së montimit me vidën e fiksimit prej ¼ ". Është projektuar për kamera kompakte me peshë më të vogël se 500 g, është e ndërtuar nga materiale cilësore (plastike ABS, çelik inox), dhe ka një dizajn modern me segmentet e këmbë prej gome.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8170240151694
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01502
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
0.5
Pesha [kg]:
79
Prodhuesi:
JOBY
Trashësia [inç]:
0,25

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE