Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monopod Velbon CX UP-400DX

Kodi i produktit:
187112
EAN:
4907990407573
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
168,9
Kodi i prodhuesit:
E61PVEUP400DX
Lansuar:
3 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,040 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kamerë kualitative është vetëm gjysma e betejës së një fotografi profesional. Po aq e rëndësishme është të keni edhe pajisje cilësore. Kompania japoneze Velbon është prodhuesi më i madh i specializuar për tripod, për kamera dhe videokamera. Ofron një gamë të madhe të trekëmbëshave (Tripod) dhe njëkembëshve (Monopod). Karakterizohen me një dizajn të përsosur me cilësi të lartë të materialeve dhe teknologjisë prodhuese.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990407573
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
168,9
Kodi i prodhuesit:
E61PVEUP400DX
Lansuar:
3 Mars 2016
Lartësia minimale [cm]:
56,9
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
4,5
Pesha [kg]:
0,75
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE