Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Rollei Stativ Compact Traveler Star S1, zezë

Kodi i produktit:
236882
EAN:
4048805208371
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
125
Kodi i prodhuesit:
20837
Lansuar:
19. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,130 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodët janë zgjidhja ideale për fotografët në mënyrë që shkrepin fotografi të mira në fushë, në lëvizje, dhe pavarësisht nga kushtet rrethuese. Falë ndërtimit të saj prej alumini dhe peshës së ulët, është shumë e lehtë për tu përdoret dhe do t'ju bëjë shoqëri në çdo aventurë. Përkundër përmasave të tij të vogla, karakterizohet nga një ndërtim dhe qëndrueshmëri të madhe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805208371
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
125
Kodi i prodhuesit:
20837
Lansuar:
19. 5. 2018
Lartësia minimale [cm]:
38.5
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
2
Pesha [kg]:
0,57
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE