Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Starblitz TSK101 / 408

Kodi i produktit:
188808
EAN:
3760173042098
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FE00819
Lansuar:
15 Prill 2016
Prodhuesi:
Starblitz

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodi Starblitz është i përshtatshëm për monopodin TS 101 dhe tripodin TSK 408. Mundëson rrotullimin e kamerës deri në 360 shkallë, është mjaft stabil andaj si monopod mund të përdoret për xhirim të videove apo për fotografime. I mbartshëm dhe i përshtatshëm për udhëtime.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3760173042098
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FE00819
Lansuar:
15 Prill 2016
Prodhuesi:
Starblitz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE