Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Velbon EX-330Q

Kodi i produktit:
139278
EAN:
4907990301802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
145,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301802
Lansuar:
19 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5,430 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Japoneze Velbon është prodhuesi më i madh i tripodëve për kamera. Ofron gamë të gjerë të tripodëve dhe monopodëve dhe aksesorë tjerë. Velbon EX-330Q është një tripod me kualitet të lartë qe i takon kategorisë Ex Stands, e cila është e përshtatshme për pajisje të fotove klasike dhe digjitale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
145,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301802
Lansuar:
19 Tetor 2013
Lartësia minimale [cm]:
48,6
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
1
Pesha [kg]:
0,87
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE