Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Fotoaparat Canon EOS M50, i zi + lente EF-M 15-45mm IS STM

Kodi i produktit:
233189
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
97,020 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon EOS M50 ka senzor CMOS APS-C 24.2 MPx dhe procesor të imazhit DIGIC 8, fokusim AF me saktësi të dyfishtë dhe video 4K. Posedon dritë ndihmëse AF. Kjo kamerë ju lejon shkrepje të vazhdueshme me 10 korniza për sekondë, poasht ka zbulim elektronik të pamjeve duke përdorur teknologjinë OLED 0.39 të përbërë prej përafërsisht 2360000 pikave. Natyrisht, ka një ekran me prekje LCD 3 ", blic të integruar, reduktim të syve të kuq, vetëkontrollues, shumë mënyra për fotografi të shkëlqyera (filtra krijues, portret, detaje, sport, ushqim, panoramë, skenë natën, etj.). Mbështet formatet RAW dhe JPEG. Ka karakteristika të personalizuara: 9 butona të funksioneve të personalizueshme. Modulet e meta: informacioni i përdoruesit për të drejtat e autorit, zmadhim 15 herë dhe mbështetje deri në 29 gjuhë. Ka ndërfaqe si: Hi-USB me shpejtësi të lartë, portë HDMI (micro-tip D), Wi-Fi, Bluetooth dhe NFC. Mbështet kartat e memories SD, SDHC dhe SDXC. Poashtu mundëson printimin direkt. Përmasat e kamerës janë: 116.3 x 88.1 x 58.7 mm. Peshon përafërsisht 387 g. Rezolucioni i videos: 4K - 3840 × 2160 (23.98, 25 kps); Full HD - 1920 × 1080 (59.94, 50, 29.97, 25, 23976 ks); HD - 1280 × 720 (119.9, 100, 59.94, 50 kps). Përveç një fotoaparati të madh, përfshihen edhe një lente të lehtë dhe kompakte EF-M 15-45mm IS STM me një gamë të gjatësisë fokale prej 24-72mm. Lentja përfshin një stabilizues optik të imazhit prej 3.5 hapash. Lentja gjithashtu përdor teknologjinë e motorit STM, gjë që e bën fokusimin të qetë dhe thuajse të padëgjueshëm gjatë rregjistrimit të filmave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292108910
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
2680C012
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
15-45mm IS STM
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
116,3 x 88,1 x 58,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
390
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS M50 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE