Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon EOS M50, + EF-M 15-45mm IS STM + EF-M 55-200mm IS STM

Kodi i produktit:
233202
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

122,730 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi marrjen e imazheve në rezolucionin më të mirin të mundshëm kjo është zgjidhja më e mirë. Ky fotoaparat ka sensor CMOS APS-C 24,2 MPx, procesor të imazhit DIGIC 8 dhe fokusim AF AF me saktësi të dyfishtë ose fokusim të shkëlqyeshëm 4K. Është i përshtatshëm edhe në errësirë falë dritës ndihmëse AF. Kamera lejon shkrepje të vazhdueshme me 10 frame për sekondë. Posedon "eletronic viewer " me teknologjinë OLED me 0.39 dhe përafërsisht 2 360 000 pika. Natyrisht, ka një ekran me prekje të ndjeshme LCD 3 ", flash të integruar, reduktim të syve të kuq, vetëkontrolues dhe shumë mënyra për fotografi të shkëlqyera (filtra krijues, portret, detaje, sport, ushqim, panoramë, skenë natën etj. .) Mbështet formatet RAW dhe JPEG, mbështet 29 gjuhë të ndryshme, posedon portë Hi-USB, portë HDMI, dhe porte për karta SD, SDHC dhe SDXC. Poashtu ka 9 butona të personalizueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292109009
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi:
2680C022
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
15-45mm IS STM, 55-200mm IS STM
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
116,3 x 88,1 x 58,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
390
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS M50 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE