Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Fotoaparat Olympus E-M10 Mark II, i zi

Kodi i produktit:
178018
Audio incizues:
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
56,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Olmypus E-M10 Mark II është fotoaparat i pajisur me sensor Live MOS që mund të ofroj rezolucion deri në 16.1 MP. Ky model është i mbështjellë në lëkurë luksoze dhe është ndërtuar nga aliazhet e magnezit, gjë që e bënë atë mjaft shumë të lehtë dhe i hollë, si i tillë, mund të bartet lehtë në çfarëdo xhepi dhe kudo. Përparësi e këtij fotoaparati nuk është vetëm kualiteti shumë i lartë i fotografive në formatin e RAW dhe JPEG, mundësia 3D, lidhja me WiFi, stabilizuesi i fotografive, por gjithashtu edhe treguesin e pamjes OLED, i cili mundëson marrjen e pamjes perfekte. Për ju të cilët jeni duke kërkuar diçka në mes të fotoaparatit digjital dhe fotoaparatit digjital DLR, atëherë zgjidhja e duhur për ju është fotoaparati digjital me lente të ndërrueshme. Dimensionet e këtij aparati janë 119.1 x 83.1 x 46.7 mm dhe peshon 342 g (pa bateri dhe aksesorë).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4545350049201
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,3
Kodi i prodhuesit:
V207050BE000
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
119,5 x 83,1 x 46,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
390
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
342
Prodhuesi:
Olympus
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Olympus E-M10 Mark II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE