Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kamerë digjitale Panasonic Lumix DMC-GX80 12-32 mm, e zezë

Kodi i produktit:
193590
Audio incizues:
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

82,570 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë digjitale me lente të këmbyeshme dhe sensor të fotografisë Live MOS me 16.84 MPx. Lente Lumix G Vario me 12-32 mm dhe 35-100 mm. Ofron mundësinë e instalimit të lentit dhe shfrytëzon karta të memories SD, SDHC dhe SDXC. Përfshin teknologjinë Wi-Fi, NFC dhe kode QR. Për më tepër, produkti përmban stabilizator të integruar për korrektim efikas dhe fokus të përsosur edhe në kushte të dobëta të ndriçimit. Teknologji DFD dhe Live View Finder OLED me 2,7640,800 pikë. Ofron mundësinë e krijimit të fotografive panoramë. Dimensionet e produktit janë 122 x 70.6 x 43.9 mm ndërsa ngjyra e tij është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
5025232847754
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVCHD, DCF, EXIF, JPEG, MP4, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-GX80WEGK
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lense në pako:
12-32 mm, 35-100mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
122 x 70.6 x 43.9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
426
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
383
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Kamerë digjitale Panasonic Lumix DMC-GX80 12-32 mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE