Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Fujifilm Instax Mini 8, e vjollctë

Kodi i produktit:
165669
EAN:
4547410290479
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16443840
Lansuar:
14 Janar 2015
Lloji i baterisë:
Alkaline

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,060 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmasat e imazheve që ju ofron kjo kamerë janë 62 x 46mm dhe lentet fokusohen në një përmasë prej 60cm, me një gamë prej 0.6 deri në 2.7m, dhe posedon printim me ngjyra që mundëson shkrepjen e fotografive fantastike. Madhësia e kamerës është 116 x 118.3 x 68.2 mm dhe vjen me 307 g peshë pa bateri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410290479
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16443840
Lansuar:
14 Janar 2015
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Purpurt
Përmasat [H x W mm]:
116 x 118.3 x 68.2
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
307

Bashkangjitja Kamerë Fujifilm Instax Mini 8 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE