Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Fujifilm Instax Mini 50s, black

Kodi i produktit:
130817
EAN:
4547410132847
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
60
Gjatësia minimale fokale [mm]:
60
Kodi i prodhuesit:
16102240

Si të porosisim në Gjirafa50?

21,870 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fujifilm ka lëshuar në treg një seri të re të Instax që konfirmojnë kthimin e kamerave popullore. Fujifilm Instax Mini 50s është një aparat portativ me një ndërfaqe të thjeshtë që edhe një fillestar mund ta përdorë lehtë. Fotot mund të jetë me madhësi deri në 62 x 46 mm, materiali i veçantë mund të blihet dhe quhet Colorfilm Instax Mini.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410132847
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
60
Gjatësia minimale fokale [mm]:
60
Kodi i prodhuesit:
16102240
Lloji i baterisë:
Litium
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
112 x 96,5 x 49,5
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
275
Viewfinder optik/elektronik:

Bashkangjitja Fotoaparat Fujifilm Instax Mini 50s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE