Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Polaroid PIC-300 Instant, vjollcë

Kodi i produktit:
221325
EAN:
8153610156826
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
POLPIC300P
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)

Si të porosisim në Gjirafa50?

16,420 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polaroid PIC-300 Instant është një mini kamera kompakte me dizajn modern, cilësi të shkëlqyeshme të imazhit dhe kapje të menjëhershme të fotografive - foto që printohen shumë shpejtë. Ky është një kombinim i një aparati fotografik dixhital me shtypjen e menjëhershme të fotografive në formatin 2.1x3.4 ". Përveç lehtësisë, dizajnit kompakt, cilësisë së fotos dhe lehtësisë së përdorimit, kamera sjell katër cilësime skenash dhe flash automatik. E gjithë kjo për krijimin e fotove perfekte në çdo kohë. Përveç kësaj, do të vlerësoni gjithashtu një kohëmatës të rregullueshëm që ju lejon të krijoni imazhe të përsosur me miqtë tuaj. Kjo kamerë fuqizohet nga 4 bateri të llojit AA, ka dimensionet 119.5 x 121.5 x 70.5 mm dhe peshon vetëm 320 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8153610156826
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
POLPIC300P
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Purpurt
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Viewfinder optik/elektronik:

Bashkangjitja Fotoaparat Polaroid PIC-300 Instant edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE