Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital, i zi

Kodi i produktit:
221319
EAN:
840102160826

Si të porosisim në Gjirafa50?

24,840 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital është një mini kamera kompakte me dizajn modern, cilësi të shkëlqyeshme të imazhit dhe me mundësi të printimit të fotografive menjëherë. Kamera mundëson regjistrim video Full HD, ka një ekran LCD me 3.5 inç, mbështetje Bluetooth dhe zmadhim optik 10x dhe foto redaktimi. Ai kombinon përfitimet e një aparati fotografik dixhital me shtypjen e menjëhershme 2x3. Fotot tuaja mund të verifikohen lehtë në një ekran me prekje LCD me 3.5 inç. Ju mund t'i ndani me Bluetooth ose t'i ruani në një kartë mikro SD me kapacitet deri në 128 GB. Kamerë kompakte me dizajn modern dhe lehtësi përdorimi. Kamera sjell mundësinë e regjistrimit të videove në rezolucion 1080p, ekran me prekje LCD me 3.5 inç, zmadhim optik 10x, mbështetje Bluetooth, rezolucion 13MP, flash të integruar, timer selfie selfie dhe modalitetin e pasqyruar PhotoBooth dhe një sërë mundësish përmirësojnë fotografitë duke përdorur filtra, korniza, afishe, tekst, po ashtu mbështet teknologjinë ZINK Zero Ink.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
840102160826

Bashkangjitja Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE