Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë digjitale Fujifilm Instax Square SQ6, Taylor Swift

Kodi i produktit:
245399
Apertura maksimale e lentes:
12.6
Apertura minimale e lentes:
12.6
EAN:
4547410391138
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
65,75

Si të porosisim në Gjirafa50?

25,020 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fujifilm sjell kamerën kamerën kompakte me dizajn modern Instax Square SQ6 të edicionit Taylor Swift që ju mundëson të kapni momentet më të rëndësishme të jetës tuaj me fotografi të kualitetit të lartë dhe të printuara përbrenda pak sekondash. Aksesori është i pajisur me lensin Fujinon F / 65,75 mm, mund të printoj fotografi me madhësi 62 x 62 mm, merr fuqi nga 2x bateri CR2 / DL CR2 si dhe vjen me madhësi 118.7 x 128.1 x 58.1 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
12.6
Apertura minimale e lentes:
12.6
EAN:
4547410391138
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
65,75
Gjatësia minimale fokale [mm]:
65,75
Kodi i prodhuesit:
16605371
Lansuar:
24. 9. 2018
Lloji i baterisë:
CR2
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
118,7 x 121,1 x 58,1
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
393
Prodhuesi:
Fujifilm
Viewfinder optik/elektronik:

Bashkangjitja Kamerë digjitale Fujifilm Instax Square SQ6 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE