Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Fujifilm Instax Mini 90 Instant, e kaftë

Kodi i produktit:
INSTAX17
EAN:
4547410269321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16423981
Lansuar:
14 Janar 2015
Lloji i baterisë:
Li-ion

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
Ju kurseni : 1 Lekë  (INF%)
-1 Lekë * Përfshirë TVSH-në
INF% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410269321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16423981
Lansuar:
14 Janar 2015
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Kaftë
Përmasat [H x W mm]:
113,4 x 91 x 57,2
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
296

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE