Fotoaparat digjital Easypick w1400, i zi

Kodi i produktit:
191717
Apertura maksimale e lentes:
2,8
Lloji i senzorit:
CMOS
Video incizues:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
14
Prodhuesi:
EasyPix

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,870 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoparat digjital Easypix w1400 prodhon imazhe me cilësi kurdo dhe kudo që ju dëshironi, madje edhe në kushtet më ekstreme apo gjatë aktiviteteve në natyrë - duke përfshirë zhytjet në ujë. SEasyPix W1400 ju lejon të kapni momente të çmuara dhe të rëndësishme. Kamera është rezistente ndaj ujit dhe iu lejon të krijoni imazhe me cilësi të lartë edhe në ujë në sasi deri në 3 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
5,8
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
EAN:
4260041684317
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
10050
Lansuar:
24 Maj 2016
Lloji i baterisë:
Alkaline, NiMH
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
97 x 62 x 27
Prodhuesi:
EasyPix
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
14
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Fotoaparat digjital Easypick w1400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE