Kamerë Fujifilm FinePix XP120, e kaltër / zezë

Kodi i produktit:
214736
Apertura maksimale e lentes:
3,9
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
2
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

31,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë e fuqishme me lentë 28mm Fujinon, sensor të imazhit BSI CMOS me 16.4 milionë piksele, 5x zoom optik dhe 10x zgjerim. Kamera është e papërshkueshme nga uji me një mbrojtje IPX8, i papërshkueshëm nga pluhuri me IPX6, rezistent ndaj ngrirjes deri në -10 ° C dhe rezistencë ndaj ndikimit deri në 1.75 m lartësi. Kamera përmban stabilizimin optik të imazhit dhe njohjen automatike të imazhit për të siguruar foto ideale. Kamera mund të regjistrojë videoklipe në cilësinë Full HD. Ju mund të kontrolloni të dhënat në ekranin LCD prej 3" me një rezolucion prej 920.000 px. Ekrani ka një shtresë anti-reflektuese, është i lehtë për t'u lexuar edhe nën rrezet e forta të diellit dhe mund të përdorni 11 filtra unik, 360 °. Sigurisht, ofrohet mbështetje Wi-Fi, mbështetje për kartat e kujtesës SD / SDHC / SDXC, mikro USB 2.0 Hi-Speed, dalje Micro HDMI Connector, NP -45S Li-ion bateri. Dimensionet janë 109,6 x 71 x 27,8 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,9
Apertura minimale e lentes:
4,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4547410344448
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
25
Gjatësia minimale fokale [mm]:
5
Kodi i prodhuesit:
16544369
Lansuar:
24. 5. 2017
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
109,6 x 71 x 27,8
Pesha me pajisje shtesë [g]:
203
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
186
Prodhuesi:
Fujifilm
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,4
Rezolucioni i ekranit LCD:
920 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
2
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Kamerë Fujifilm FinePix XP120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE