Fotoaparat Nikon Coolpix W100, rozë

Kodi i produktit:
196264
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
2
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

22,630 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati Nikon Coolpix W100 mund të përdoret nga secili anëtarë i familjes suaj e edhe nga fëmijët e vegjël pasi që kjo kamerë është mjaftë e qëndrueshme dhe nuk do të dëmtohet edhe nëse bie në ujë apo në ndonjë sipërfaqe të fortë. Ai do të jetë në gjendje që të ofroj kualitet të lartë të fotografisë dhe me fokus perfekt kurdo që ju nevojitet. Ky fotoaparat ka të bashkangjitur edhe një çantë praktike që e bënë të lehtë bartjen e tij në secilin udhëtim. Fotoaparati ka senosr CMOs prej 13.2 pix dhe 3x lente zmadhimi ndërsa gjatësia e fokusit është nga 4 deri në 12.3 mm. Ka memorie të brendshme me kapacitet prej 22 MB. Me pajisje të tjera mund të lidhet përmes Micro USB, Hi-Speed USB, Micro HDMI i tipit D Wi-Fi IEEE 802.11b / g dhe Bluetooth v4.1. Ky fotoaparat është i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj goditjeve si dhe rrëzimeve nga lartësitë. Dimensionet e këtij fotoaparati janë 109.5 x 67 x 38 mm dhe peshon 177 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
5,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
3,1
EAN:
0182089479592
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, WAV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
12,3
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,1
Kodi i prodhuesit:
VQA012K001
Lansuar:
5 Gusht 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1 600
Ngjyra:
Rozë
Përmasat [H x W mm]:
109,5 × 67 × 38
Pesha me pajisje shtesë [g]:
177
Prodhuesi:
EasyPix
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
13,2
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
2
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
3

Bashkangjitja Fotoaparat Nikon Coolpix W100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE