Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Fotoaparat Olympus TG-4, i kuq

Kodi i produktit:
171516
Apertura maksimale e lentes:
2
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

49,620 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni një person që pëlqeni aventurat dhe doni t'i ruani momentet gjatë tyre, atëherë ju mund ta bëni këtë me fotoaparatin Olympus TG-4. Ky fotoaparat është i papërshkueshëm nga uji në një thellësi prej 15m, nga rrëzimet prej një lartësie prej 2.1 m dhe mund të qëndroj deri në temperatura -10°. Aparati ju mundëson që të keni fotografi me kualitet shumë të lartë falë lenteve me kënde të gjera me zmadhim optik 4x, gjatësi fokale 4.5-18 mm dhe me rezolucion deri në 16 MP. Dimensionet e kamerës janë 111.5 x 65.9 x 31.2 mm dhe peshon 247 gr me gjithë bateri dhe kartelën e memories.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
4,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4545350049157
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG, MOV, PCM
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
18
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,5
GPS:
Kodi i prodhuesit:
V104160RE000
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për jashtë), e lehtë për përdorim dhe rezistente ndaj ujit
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Kuq
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
111,5 x 65,9 x 31,2
Pesha me pajisje shtesë [g]:
247
Prodhuesi:
Olympus
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
460 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE