Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Fotoaparat Rollei Sportsline 85, i verdhë

Kodi i produktit:
188538
Audio incizues:
Lloji i senzorit:
CMOS
Video incizues:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
8
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,780 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rollei Sportsline 85 është një fotoaparat digjital kompakt i cili ofron zgjidhje për dashamirët e sportit dhe argëtim familjar me qëndrueshmërinë e gjatë dhe kompaktësinë e tij. Ky fotoaparat do ju ofroj fotot me kualitet më të lartë pa marrë parasysh se a jeni mbi apo nën ujë. Përveç se është papërshkueshëm nga uji, ai është rezistent edhe ndaj goditjeve apo rrëzimeve, gjë që e bënë të mundshme që të bartet edhe nga fëmijët. Fotot me kualitet të lartë kanë një rezolucion prej 8 Mpix ndërsa videot kanë rezolucion të plotë HD. Me këtë kamerë, ju mund të zhyteni në pishinë dhe të bëni foto të paharrueshme. Fotoaparati është i pajisur me mikrofon për incizimin e videove. Ndërsa, lidhet me kompjuter apo pajisje të tjera përmes kabllos USB 2.0. Dimensionet e fotoaparatit janë 101 x 64 x 23 mm dhe peshon 135 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,4
EAN:
4048805100620
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG, PCM
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
5,3
Gjatësia minimale fokale [mm]:
5,3
Kodi i prodhuesit:
10062
Lansuar:
9 Prill 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
E verdhë
Përmasat [H x W mm]:
101 x 64 x 23
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
135
Prodhuesi:
Rollei
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
8
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE