Kamerë Fujifilm QuickSnap Marine, 27 fps

Kodi i produktit:
237907
Apertura maksimale e lentes:
10
Apertura minimale e lentes:
10
EAN:
074101014075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,040 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fujifilm Quicksnap Marine është kamerë që do ju mundësoj të shkrepni deri në 27 fotografinë thellësi të ujit. Pos kësaj, ajo është plotësisht e riciklueshme prandaj mund ta lini në ujë në rast se ju rrëshqet nga duart, është i papërshkueshëm nga uji deri në 10 metra thellësi dhe vjen me ISO ndjeshmëri deri në 800.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
10
Apertura minimale e lentes:
10
EAN:
074101014075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
32
Gjatësia minimale fokale [mm]:
32
Kodi i prodhuesit:
7125229
Lansuar:
12. 6. 2018
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat [H x W mm]:
133 x 72 x 42
Pesha me pajisje shtesë [g]:
170
Prodhuesi:
Fujifilm
Rezistente ndaj ujit:

Bashkangjitja Kamerë Fujifilm QuickSnap Marine edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE