Kamerë Nikon Coolpix W300, e verdhë

Kodi i produktit:
215488
Apertura maksimale e lentes:
2,8
Mbështetje për 4K / UHD:
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

66,910 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera digjitale Nikon Coolpix iu mundëson të kapni imazhet me kualitetin më të lartë nëpërmjet senzorit CMOS me 16 mil piksela i cili kombinohet me 5x optical zoom. Kamera është rezistente ndaj ujit deri në 30 metra thellësi, ka GPS,Glonass QZSS, ekranin LCD me 920,000 piksela, hapësirë për kartela memorie SD, SDHC dhe SDXC, portet microUSB, USB, HDMI, microD, teknologjitë Wi-Fi, Bluetooth, baterinë me kapacitet deri në 280 shkrepje dhe vjen me ngjyrë të verdhë. Në pako përfshihet dhe çanta 20L rezistente ndaj ujit me plot hapësira për ruajtjen e gjësendeve të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
4,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
21,5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
GPS:
Kodi i prodhuesit:
VQA072E1
Lansuar:
3. 6. 2017
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronik, optik
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSDXC, SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
E verdhë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
11,5 x 66 x 29
Pesha me pajisje shtesë [g]:
231
Prodhuesi:
Nikon
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Stabilizator optik:
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Kamerë Nikon Coolpix W300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE