Kamerë Panasonic DMC-FT5EP-D, portokalli

Kodi i produktit:
130076
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

41,880 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Panasonic DMC-FT5EP-D vjen me CCD senzorin me 16.1 megapiksela i cili në kombinim me lensin e këndit të gjërë me 4.6x zoom, gjatësi fokale 4.9 - 22.8mm dhe hapje 3.3 deri në 5.9 sjellin imazhe kristal të pastra me ngjyra të theksuara. Kamera ka ISO 100 deri në 6400, ekran me madhësi 3" anti-reflektiv, hapësirë për kartela memorie SD,SDHC dhe SDXC, teknologjitë GPS dhe WiFi dhe baterinë me kapacitet për të shkrepur deri në 250 fotografi. Kamera vjen me ngjyrë protokalli

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
5,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,33
EAN:
5025232724987
Formatet e fajlleve:
AVCHD, DPOF, JPEG, MP4, MPO
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
22,8
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,9
GPS:
Kodi i prodhuesit:
DMC-FT5EP9-D
Lansuar:
1 Qershor 2013
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Portokalli
Përmasat [H x W mm]:
109,2 x 67,4 x 28,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
214
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
188
Prodhuesi:
Panasonic
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
460 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
4,6

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE