Çantë CONTINENT për kamerë ose fotoaparat, e zezë

Kodi i produktit:
240765
  • Çmimi i transportit:200 Lekë
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë e bërë me material të kualitetit të lartë, është e papërshkueshme nga uji dhe shumë e qëndrueshme ndaj pluhurit. Ofron një jetë të gjatë shërbimi, mbushje të butë e cila mbron kamerën nëse bie në tokë. Mbushja mund ta hiqet ose mund ta përshtatni atë sipas nevojave tuaja. Xhepi kryesorë shërben për vendosjen e fotoaparatit ose kamerës tuaj. Xhepi i përparmë është i përshtatshëm për mbajtjen e aksesorëve të tillë si një karikues ose kartelë të memories. Dimensionet e saj janë 170 x 190 x 90 mm, ka një dorezë dhe rrip të lëvizshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE