Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Çantë CONTINENT për kamerë ose fotoaparat, zezë

Kodi i produktit:
240767
EAN:
4607071888306

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,970 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë e bërë me material të kualitetit të lartë, është e papërshkueshme nga uji dhe shumë e qëndrueshme ndaj pluhurit. Ofron një jetë të gjatë shërbimi, mbushje të butë e cila mbron kamerën nëse bie në tokë. Mbushja mund ta hiqet ose mund ta përshtatni atë sipas nevojave tuaja. Xhepi kryesorë shërben për vendosjen e fotoaparatit ose kamerës tuaj. Xhepi i përparmë është i përshtatshëm për mbajtjen e aksesorëve të tillë si një karikues ose kartelë të memories. Dimensionet e saj janë 210 x 180 x 130 mm, ka një dorezë dhe rrip të lëvizshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4607071888306

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE