Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbështjellës silikoni Easy Cover për Canon 1200D

Kodi i produktit:
186455
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729522264
I përdorshëm me:
Canon 1200D
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
ECC1200DC

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,780 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Easy Cover është një mbështjellëse për Canon 1200D që siguron mbrojtje të kamerës, zvogëlon rrezikun e dëmtimit të saj dhe mbron njësinë kundër pluhurit dhe gërvishtjeve. Pakoja përfshin 2 mbrojtëse për ekran LCD. Shumë praktike për përdorim dhe nuk pengon në asnjë mënyrë punën e fotografit. Siguroni kamerën tuaj dhe ndihuni më të sigurt me Easy Cover. Ofrohet në ngjyrë të kamufluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729522264
I përdorshëm me:
Canon 1200D
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
ECC1200DC
Lansuar:
26 Shkurt 2016
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Kamuflazh
Prodhuesi:
EASY COVERS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE