Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Këllëf Easy Cover për Canon 100D , i zi

Kodi i produktit:
151184
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729522066
I përdorshëm me:
Canon EOS 100D
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
ECC100D

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,760 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Easy Cover sjell këllëfin prej silikoni që është i dizajnuar për aparatet digjital Canon 100D. Ky këllëf mbron qoshet e pajisjes dhe trupin nga gërvishtjet, pluhuri dhe redukton rrezikun nga dëmtimet. Këllëfi është e lehtë të vihet dhe të hiqet prej pajisjes duke ofruar qasje në tërë aparatin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729522066
I përdorshëm me:
Canon EOS 100D
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
ECC100D
Lansuar:
23 Prill 2014
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EASY COVERS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE