Këllëf Easy Cover për Canon 5D Mark III , e zezë

Kodi i produktit:
151176
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729521632
I përdorshëm me:
Canon EOS 5D Mark III
I përdorshëm me markat:
Casio
Kodi i prodhuesit:
ECC5D3

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,470 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Easy Cover është një këllëf prej silikoni që është i dizajnuar për aparatet digjital Canon 5D Mark III. Ky këllëf redukton rrezikun nga dëmi dhe mbron syrin nga pluhuri dhe gërvishtjet. Fotografi nuk limitohet në përdorimin e pajisjes së tij pasi që ky këllëf ju mundëson kontroll të plotë në të. Pako përfshin 2 mbrojtës LCD për ekran.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729521632
I përdorshëm me:
Canon EOS 5D Mark III
I përdorshëm me markat:
Casio
Kodi i prodhuesit:
ECC5D3
Lansuar:
23 Prill 2014
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EASY COVERS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE