Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Këllëf Easy Cover për lente S, i zi

Kodi i produktit:
151213
Dizajnuar për:
Lente
EAN:
8717729521588
Kodi i prodhuesit:
ECLCS
Lansuar:
1 Maj 2014
Materiali:
Neopren

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,660 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këllëf me dizajn të sofistikuar që është i dizajnuar për futjen e lentave me diametër prej 7.5 cm dhe me gjatësi deri 10 cm. Ky këllëf i mbron lentat nga gërvishtja, pluhuri dhe balta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Lente
EAN:
8717729521588
Kodi i prodhuesit:
ECLCS
Lansuar:
1 Maj 2014
Materiali:
Neopren
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EASY COVERS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE