Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbështjellës silikoni i ngjyrës së zezë EasyCover për Nikon D5300

Kodi i produktit:
151205
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729522202
I përdorshëm me:
Nikon D5300
I përdorshëm me markat:
Nikon
Kodi i prodhuesit:
ECND5300B

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,000 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nën emrin e brendit EasyCover iu mund të gjeni mbështjellësa të kualitetit të lartë, filtra mbrojtës për lentën, optikën apo kamerën tuaj. Dizajni i sofistifikuar i EasyCover sjell përdorimin praktik çdo ditë në fotografim. Mbështjellësja e silikonit EasyCover për Nikon D5300 redukton rrezikun e dëmtimit të kamerës dhe e mbron pajisjen nga gërvishtjet dhe pluhuri. Gjithsesi pajisja mban ende qasje në të gjitha funksionet dhe nuk është e limituar në punën e saj kreative. Paketimi përfshin 2 mbështjellës për ekran LCD të kamerës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729522202
I përdorshëm me:
Nikon D5300
I përdorshëm me markat:
Nikon
Kodi i prodhuesit:
ECND5300B
Lansuar:
23 Prill 2014
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EASY COVERS

Bashkangjitja Mbështjellës silikoni i ngjyrës së zezë EasyCover për Nikon D5300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE