Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbështjellës silikoni për Canon 80D

Kodi i produktit:
197734
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729523209
I përdorshëm me:
Canon 80D
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
ECC80DR

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,740 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A doni të mbani aparatin tuaj kudo që të shkoni? Mbështjellësi nga silikoni për Canon 80D me ngjyrë të kuqe është zgjidhja e duhur. Ky mbështjellës siguron aparatin tuaj nga pluhuri, gërvishtjet dhe rëniet. Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni më për aparatin tuaj. Sigurisht që ky mbështjellës nuk e pengon fotografin që të bëjë fotografi krijuese. Paketa përfshin 2 mbrojtëse për aparat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729523209
I përdorshëm me:
Canon 80D
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
ECC80DR
Lansuar:
31 Gusht 2016
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
EASY COVERS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE