Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lens në formë topi Rollei Lens, 60 mm

Kodi i produktit:
237227
EAN:
4048805226689
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
22668
Lansuar:
26. 5. 2018
Prodhuesi:
Rollei

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,110 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotografoni imazhe kreative dhe të bukura me ndihmën e lensit në formë të topit që ju sjell Rollei. Aksesori do të ndryshoj mënyrën e perceptimit të botës duke i sjelluar nuanca dhe perspektiva të ndryshme që nuk janë të mundura të kapen me lense të zakonshme. Lensi është i përshtatur për kamerat DSLM dhe DSLR me peshë 263g, ka 60 mm diametër dhe është plotësisht e pastër në mënyrë që të nxjerrni fotografi të pastërta dhe të detajizuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805226689
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
22668
Lansuar:
26. 5. 2018
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE