Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartë memorie SD Transcend, 2 GB

Kodi i produktit:
111189
EAN:
760557801436
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
TS2GSDC
Lansuar:
17 Korrik 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,640 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories SD nga Transcend janë shumë të popullarizuara falë performancës së shkëlqyer dhe çmimit të arsyeshëm. Kjo kartë ka kapacitet prej 2 GB, dhe është posaçërisht e dobishme për pajisjet të cilat nuk përkrahin specifikat moderne SDHC apo SDXC. Kjo kartë memorie është e përshtatshme për kamera digjitale, MP3 apo pajisje PDA. Ajo mund të përdoret edhe në kompjuter standard, mirëpo duhet të keni adapterin e përshtatshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557801436
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
TS2GSDC
Lansuar:
17 Korrik 2012
Prodhuesi:
Transcend

Bashkangjitja Kartë memorie SD Transcend edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE