Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartelë e memories Kingston Micro SDXC Canvas Select Plus 100R 128GB 100MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
273810
Besueshmëria:
100 %
EAN:
740617299076
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,710 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kartelë e memories është e përshtatshme për celular, tablet dhe kamerë digjitale. Ka kapacitet 128GB dhe është tejet rezistente ndaj kushteve mjedisore (rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibrimeve) sipas standardeve Class 10 dhe UHS-I. Shpejtësia e transferit është 100 MB/s. Përputhet me pajisje Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
740617299076
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Klasa e videos:
V10
Kodi:
SDCS2/128GBSP
Lansuar:
25. 10. 2019
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartelë e memories Kingston Micro SDXC Canvas Select Plus 100R 128GB 100MB/s UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE