Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartelë e memories Kingston SDHC Canvas Select Plus 32GB 100Mbps UHS-I

Kodi i produktit:
273843
Besueshmëria:
100 %
EAN:
740617297904
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
32
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,310 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i kartelës së memories Kingston SDHC Class 10 UHS-I jep një performancë të fuqishme, shpejtësi, qëndrueshmëri dhe kapacitet 32 GB. Ai përputhet me standardet e klasës 10 dhe UHS-I, duke siguruar një shkallë të mjaftueshme transferimi deri në 100 MB / s kur lexohet. Bëni fotografi dhe video me Full HD (1080p) dhe 4K UHD. Kartela është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe dridhjeve.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
740617297904
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
32
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Klasa e videos:
V10
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartelë e memories Kingston SDHC Canvas Select Plus 32GB 100Mbps UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE