Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë e memories Kingston SDXC Canvas Select Plus 128GB 100MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
273845
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Klasa e videos:
V10

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,960 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i kartelës së memories Kingston SDXC Class 10 UHS-I jep një performancë të fuqishme, shpejtësi, qëndrueshmëri dhe kapacitet 128 GB. Ai përputhet me standardet e klasës 10 dhe UHS-I, duke siguruar një shkallë të mjaftueshme transferimi deri në 100 MB / s kur lexohet. Bëni fotografi dhe video me Full HD (1080p) dhe 4K UHD. Kartela është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe dridhjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Klasa e videos:
V10
Lansuar:
24. 10. 2019
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartelë e memories Kingston SDXC Canvas Select Plus 128GB 100MB/s UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE