Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartelë e memories Kingston SDXC Canvas Select Plus 128GB 100MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
273845
Besueshmëria:
100 %
EAN:
740617298055
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,160 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i kartelës së memories Kingston SDXC Class 10 UHS-I jep një performancë të fuqishme, shpejtësi, qëndrueshmëri dhe kapacitet 128 GB. Ai përputhet me standardet e klasës 10 dhe UHS-I, duke siguruar një shkallë të mjaftueshme transferimi deri në 100 MB / s kur lexohet. Bëni fotografi dhe video me Full HD (1080p) dhe 4K UHD. Kartela është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe dridhjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
740617298055
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Klasa e videos:
V10
Lansuar:
24. 10. 2019
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartelë e memories Kingston SDXC Canvas Select Plus 128GB 100MB/s UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE