Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartelë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 512GB

Kodi i produktit:
262564
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6196591711488
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
512
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3

Si të porosisim në Gjirafa50?

32,850 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kartelë e memories është e përshtatshme për çdo pajisje mobile dhe kamerë. Ofron shpejtësi transferi të të dhënave 170MB/s dhe kapaciteti i saj është 512 GB. Ka mbrojtje ndaj humbjes aksidentale të të dhënave. Është e përshtatshme edhe për punë në temperatura -25 ° to 80 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6196591711488
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
512
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30
Kodi:
SDSDXXY-512G-GN4IN
Lansuar:
11. 6. 2019
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartelë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 512GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE