Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartelë e memories Transcend SDHC, 4GB, Class 10

Kodi i produktit:
274966
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
4
Klasa e shpejtësisë:
Class 10
Lansuar:
7. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,040 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një kartelë memorike nga kompania e njohur Transcend. Vjen me një kapacitet memorik prej 4GB, hyn në klasin e 10 të shpejtësisë dhe po ashtu dallohet me dimensione prej 32mm x 24mm x 2.1mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
4
Klasa e shpejtësisë:
Class 10
Lansuar:
7. 11. 2019
Prodhuesi:
Transcend

Bashkangjitja Kartelë e memories Transcend SDHC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE