Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartë memorie Transcend SDHC Klasa 4, 4GB

Kodi i produktit:
111202
EAN:
7605578185574
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
TS4GSDHC4

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo memorie është e përbërë nga teknologji të avancuara që sigurojnë kualitet të lartë dhe shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave. Me këtë kapacitet të lartë që ka, ky model është i përshtatshëm për fotografi të vëllimeve të mëdha, video, muzikë dhe të dhëna tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578185574
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
TS4GSDHC4
Lansuar:
17 Korrik 2012
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend SDHC Klasa 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE