Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbajtëse për kamerë GoPro Fusion

Kodi i produktit:
252787
EAN:
8182790161238
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Fusion
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
ASBMB-001

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një pajisje e sofistikuar që është e papërshkueshme nga uji dhe përdoret për të vendosur kamerat Fusion në një shumëllojshmëri të pajisjeve dhe automjeteve. Mbajtësit mund të përdoren në shumicën e sipërfaqeve, ndërsa mund të hiqen me ajër të nxehtë (p.sh. me tharëse flokësh).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790161238
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Fusion
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
ASBMB-001
Lansuar:
24. 1. 2019
Lloji i mbajtësit:
Ngjitëse
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE