Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Trekëmbësh Starblitz WURM Combo

Kodi i produktit:
271506
Besueshmëria:
100 %
EAN:
3760173051717
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
64
Kodi:
TZ00159

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,360 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
3760173051717
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
64
Kodi:
TZ00159
Lansuar më:
3. 10. 2019
Lartësia minimale cm:
25
Përfshihet edhe koka:
Pesha kg:
0.4
Pesha maksimale kg:
3
Prodhuesi:
Starblitz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE