Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monopod/Tripod Feiyu Tech

Kodi i produktit:
263379
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6970078071674
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
162
Kodi:
PFY-092

Si të porosisim në Gjirafa50?

26,020 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky monopod mund të shndërrohet lehtësisht në tripod. Ka mekanizëm të shpejtë rrotollues dhe këmbëza të personalizueshme poashtu. Këmbëzat tri-pjesëshe përbëhen nga aliazhi i aluminit dhe goma. Ofron mundësi për fotografi në kënde të ulëta. Ka lartësi maksimale 162 cm, lartësi minimale 59 cm, peshë 0.9 kg dhe kapacitet për mbajtjen e peshës 12 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6970078071674
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
162
Kodi:
PFY-092
Lansuar:
21. 6. 2019
Lartësia minimale cm:
59
Lloji i mbajtësit:
Monopod
Pesha kg:
0.9
Pesha maksimale kg:
12
Prodhuesi:
Feiyu Tech
Trashësia inç:
1.4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE