Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Trekëmbësh Starblitz TSA-235AB

Kodi i produktit:
271505
Besueshmëria:
100 %
EAN:
3760173051700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
138.5
Kodi:
TZ00160

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,030 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Starblitz TSA-235AB është një trekëmbësh fleksibël që krenohet jo vetëm me stabilitet të madh, cilësi dhe shkathtësi, por edhe instalim me të vërtetë të lehtë dhe të shpejtë. Falë ndërtimit të sofistikuar, trekëmbëshi është me të vërtetë i depozitueshëm, sepse mat vetëm 36.5 cm kur paloset, por kur e hapni merrni një lartësi maksimale prej 138.5 cm. Edhe në këtë lartësi maksimale të tërheqshme, trekëmbëshi është i aftë të mbajë në mënyrë të qëndrueshme dhe të sigurt një pajisje 3 kg. Trekëmbëshi është me 5 seksione, ka një bashkim topi dhe një kolonë qendrore të tabelës qendrore. Përfshihet një çantë praktike e udhëtimit për mbartjen e lehtë të trekëmbëshit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
3760173051700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
138.5
Kodi:
TZ00160
Lansuar më:
3. 10. 2019
Lartësia minimale cm:
36.5
Pesha kg:
1.18
Pesha maksimale kg:
3
Prodhuesi:
Starblitz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE