Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Trekëmbësh Vanguard Vest 203AP

Kodi i produktit:
263366
EAN:
4719856245355
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
153
Kodi:
4719856245355
Lansuar:
20. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,480 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vanguard Vesta 203AP është një trekëmbësh fleksibël i cili njihet me stabilitet, cilësi dhe shkathtësi të shkëlqyer, por edhe instalim me të vërtetë të lehtë dhe të shpejtë dhe lehtësi të jashtëzakonshme. Falë dizajnit të tij të sofistikuar, trekëmbëshi është me të vërtetë kompakt, sepse ai është vetëm 53.5 cm në pozicionin e palosur, por ju mund të merrni një lartësi maksimale deri në 153 cm. Edhe në këtë lartësi maksimale, trekëmbëshi është në gjendje të mbajë madje kamera me peshë 3.5 kg në mënyrë të qëndrueshme dhe të sigurt. Pesha totale e trekëmbëshit është përafërsisht 1.27 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719856245355
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
153
Kodi:
4719856245355
Lansuar:
20. 6. 2019
Lartësia minimale cm:
53,5
Përfshihet edhe koka:
Pesha kg:
1.3
Pesha maksimale kg:
3.5
Prodhuesi:
Vanguard
Trashësia inç:
0,25

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE